KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061019
nr 1406 1019
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -45, interiör med tennisracket. Olja på pannå, 55x46 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:59:05
250 kr
500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman